Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

Szkolenia - Wakacyjna Oferta Promocyjna (2018-06-14)


Szanowni Państwo, 
ze względu na rosnący popyt w zakresie szkoleń z Przedłużania i Zagęszczania Rzęs przygotowaliśmy specjalną ofertę. 
 
Szkolimy i zakładamy rzęsy od 10 lat, więc zauważamy zmiany, postępy oraz rosnące zapotrzebowanie na wykonywanie tego rodzaju usług. 
Jako jedyna instytucja szkoleniowa uczymy zakładać rzęsy profesjonalną pęsetą krzyżakową (czyli nie pęsetą prostą czy też zakrzywioną), którą nakłada się rzęsy od wielu lat w Stanach Zjednoczonych. Aplikacja jest krótsza, rzęsy założone są bardziej precyzyjnie. Sam zabieg jest droższy, dlatego przy zakupie odpowiednich produktów do samej aplikacji szkolenie zwraca się bardzo szybko. 

Najczęstsze pytania jakie słyszymy na szkoleniu to „Czy się nadaję ? Nie jestem kosmetyczką, nie znam się na tym, po prostu chciałabym coś zmienić w swoim życiu, a boję się, że sobie nie poradzę”. My zadajemy pytanie „Dlaczego Perfect Glamour ?”.

Odpowiedzi na powyższe pytania uzupełniają się. 
  • Nie chodzimy na skróty, nie uczymy zakładać rzęs w wieloosobowych grupach, gdzie jedna klientka będzie zadowolona a inna nic nie wyniesie. 
  • Szkolimy indywidualnie, tak by dostosować szkolenie do danych predyspozycji konkretnej kursantki, dlatego nie ma znaczenia czy jest po szkole kosmetycznej czy wykonuje zawód nie związany w ogóle z tą dziedziną.
  • Podajemy przybliżony czas na przeprowadzenie całości szkolenia, jeśli potrzebujemy posiedzieć dłużej, pojawiają się pytania czy też wątpliwości- siedzimy dłużej. Nie wypuścimy żadnej klientki, która nie będzie przekonana do samodzielnej aplikacji rzęs.
Nasza Oferta Wakacyjna przeprowadzana będzie w grupach 2-osobowych. Z doświadczenia wiemy, iż przy takiej ilości kursantek, Panie uzupełniają się zadawanymi pytaniami czy tez spostrzeżeniami na temat zakładania rzęs. 
  • Cena regularna z Cennika za szkolenie Metodą 1:1 wynosi 900,00 zł netto. Przy grupie 2-osobowej dla każdej osoby uczestniczącej w szkoleniu koszt wynosi  600,00 zł netto  ( 738,00 zł z VAT ). 
  • Zestaw Startowy, który kosztuje 1 200,00 zł netto wystarczający na ok. 200 aplikacji rzęs od nowa, przy szkoleniu 2 osobowym zestaw jest w promocyjnej cenie 900,00 zł netto ( 1 107,00 zł z VAT ) dla każdego z uczestników szkolenia. Produkty są najwyższej jakości, atestowane, hipoalergiczne. 
    *Nie ma obowiązku po skończonym szkoleniu kupowania Zestawu Startowego
  • Dla osób które już wykonują zabiegi  zagęszczania i przedłużania rzęs Metodą 1:1 i które chcą przejść kompleksowe szkolenie w zakresie objętościowej Metody 2-3:1 proponujemy przy grupie 2-osobowej zamiast kwoty 1 200 zł netto promocyjną cenę za jedną osobę w wysokości  900,00 zł netto ( 1 107,00 zł z VAT ). 
  • Dla osób które już wykonują zabiegi  zagęszczania i przedłużania rzęs Metodą 1-3:1 i które chcą przejść kompleksowe szkolenie w zakresie objętościowej Metody 4-10D  proponujemy przy grupie 2-osobowej zamiast kwoty 1 200 zł netto promocyjną cenę za jedną osobę w wysokości  900,00 zł netto  ( 1 107,00 zł z VAT ). 
 
Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego w swoim życiu, jesteś ciekawa/ciekawy jak wygląda sam zabieg, chcesz na tym zarobić- zgłoś się do nas. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz 2 Certyfikaty (  w języku polskim i angielskim ) które natychmiast upoważnią Cię do wykonywania zabiegów zagęszczania i przedłużania rzęs.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń lub do nas napisz.
Szkoleniowiec oddzwoni i odpowie na wszelkie pytania.
 

Oglądaj Perfect-Glamour

Zobacz

Pomysł na Prezent Bon upominkowy

Więcej informacji

Zostań Modelką

Więcej informacji

Szkolenia z Dofinansowaniem z PUP

Więcej Informacji