Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

- Laser Diodowy Spider 810 nm

Laser Spider to nowoczesny, półprzewodnikowy laser diodowy, który w skuteczny sposób zamyka popękane naczynka, bez względu na ich lokalizację.

W centrum laserowym Perfect Glamour świetnie sprawdza się zwłaszcza fala długości 810 nm, która obecnie jest najbezpieczniejsza i jednocześnie najskuteczniejsza. Charakteryzuje ją wysoki poziom pochłaniania przez hemoglobinę, czyli tzw. barwnik krwi (naczynek i żylaków) oraz niski poziom absorpcji przez wodę, znajdującą się w komórkach skóry. Przez emisję fali o konkretnej długości, laser Spider gwarantuje całkowitą koagulację naczynia, dzięki czemu widać natychmiastowe rezultaty. Wszelkie cienkie naczynka (zwane także pajączkami) z reguły znikają już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu.

Wszelkie zabiegi laserowe wykonywane przy użyciu laserów Spider trwają do 50% krócej niż inne zabiegi, wykonywane metodami tradycyjnymi.

Warto podkreślić, że prezentowane urządzenie, którym dysponujemy w centrum laserowym, wyposażone jest w najwyższej jakości diodę Dilas niemieckiej produkcji.