Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

WYJĄTKOWE SZKOLENIA

Oferta Szkoleń Makijażu Permanentnego
 
Wszystkie szkolenia przeprowadzane są w oparciu o unikalny, autorski system szkoleń opracowany w Biotouch Inc. USA ( więcej informacji o tej firmie w Głównym Menu w Zakładce – Biotouch ).
 

Telefon kontaktowy w sprawie szkoleń - 601 73 43 37 

 
Informacje o Szkoleniach w Perfect Glamour :
 
 • WSZYSTKIE SZKOLENIA MAJĄ CHARKTER INDYWIDUALNY  
  Jeden Kursant = Jeden Szkoleniowiec, taki system prowadzenia szkoleń wynika z filozofii nauczania firmy Biotouch opartej na wieloletnim doświadczeniu jako firmy prowadzącej szkolenia na całym świecie. Dzięki szkoleniu indywidualnemu osoba ucząca się przyswaja nieporównywalnie więcej wiedzy teoretycznej i praktycznej i ma większą pewność w samodzielnym wykonywaniu zabiegów mikropigmentacji.
 • Do wstępmej fazy szkolenia zapewniamy fantomy imitujące ludzką skórę 
 • Po ćwiczeniach na sztucznych fantomach kursantki samodzielnie wykonują swoje zabiegi na modelkach pod okiem szkoleniowca ( istnieje również możliwość wykonania zabiegów na swoich modelkach )
 • Zapewniamy Skrypty Szkoleniowe w których zawarta jest szczegółowa wiedza
 • Gwarantujemy, iż po naszym szkoleniu będziesz w stanie SAMODZIELNIE I BEZPIECZNIE WYKONYWAĆ WSZELKIE ZABIEGI 
 • Na szkoleniu poznasz tajniki samodzielnego prowadzenia gabinetu kosmetycznego zarówno od strony prawnej, jak i praktycznej ( zasady higieny i aseptyki, dokumentacja pisemna i fotograficzna, wyposażenie gabinetu kosmetycznego, umowy w gabinecie kosmetycznym,  ubezpieczenie odpowiedzialności, itd. )
 • Pracujemy tylko i wyłącznie na produktach i materiałach najwyższej jakości
 • W trakcie szkolenia poznasz tajemnice zastosowania różnego rodzaju igieł ( kartridży ) i piórek niezbędnych do wykonania profesjonalnych makijaży permanentnych, dzięki którym można zastosować makijaże tradycyjne i paramedyczne. Dzięki tej wiedzy będziesz w stanie sprostać najbardziej wymagającym gustom swoich klientek
 • Do Metody Piórkowo-Kreskowej/Microblading używamy piórek sterylnych, jednorazowych - każdorazowo  po zabiegu oddawanych do utylizacji
 • Dzięki naszemu profesjonalnemu szkoleniu możesz zdobyć nowy bardzo interesujący zawód oraz możesz również poszerzyć swój wachlarz usług
 • Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu i akcesorii  do wykonywania zabiegów 
 • W trakcie naszego szkolenia kładziemy bardzo duży nacisk na samodzielne ćwiczenia wykonywane przez naszych kursantów pod okiem i ścisłą kontrolą szkoleniowca.
 • Nasze szkolenia z makijażu permanentnego są przeprowadzane w bardzo milej i sympatycznej atmosferze co gwarantuje pełen komfort naszego kursu 
 • Nasze szkolenie nie wymaga zakupu w naszej firmie przez kursanta sprzętu do wykonywania zabiegów 
 • Zapewniamy sprzedaż doskonałych barwników marki Biotouch które można mieszać w dowolny sposób - dzięki temu paleta barw staje się nieograniczona 
 • Po odbytym szkoleniu zapewniamy, iż każdy uczestnik szkolenia będzie mógł zaopatrywać się w oryginalne pigmenty oraz inne produkty do wykonania makijażu permanentnego w promocyjnych cenach!!!
 • Po zakończonym szkoleniu wystawiamy certyfikaty ukończenia kursu w języku polskim lub angielskim
   IMGL9703

Zabiegi mikropigmentacji to zabiegi, które muszą być wykonywane na najwyższym stopniu profesjonalizmu tu nie ma mowy o eksperymentach.

IMGL9902

Nasze szkolenia przeprowadzane są przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia do mikropigmentacji wyposażonego w mikroprocesor oraz detektor światła który ułatwia ocenę wielkości wprowadzonego pigmentu. Urządzenie spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Urządzenie do makijażu permanentnego wyposażone jest dodatkowo w laser biostymulacyjny, który przyspiesza procesy gojenia po zabiegu.   
Produkt wykonany jest w Polsce  oraz posiada 2 letnia gwarancję.
Do wykonania makijażu używa się sterylnych kartridży, które dostępne są w różnych systemach ułatwiających wykonanie zabiegu.
Dodatkowo naszym urządzeniem do makijażu permanentnego można wykonywać zabiegi mezoterapii mikroigłowej, jest to istotna zaleta, a popyt na tego typu zabiegi jest coraz większy.
 
Istnieje możliwość zakupu urządzenia do mikropigmentacji wraz z samycm szkoleniem w dogodnym Systemie Ratalnym.
 
Jako WYŁĄCZNY W POLSCE AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIE ( IMPORTER ) FIRMY BIOTOUCH INC. USA zapewniamy pełną gamę pigmentów do mikropigmentacji profesjonalnej linii PURE     ( dedykowanej na rynek europejski i spełniającej  przewidziane uniknym prawem wysokie normy bezpieczeństwa ) oraz wszelkie inne produkty do mikropigmentacji profesjonalnej marki Biotouch Inc. USA.
Marka Biotouch posiada w swojej ofercie jeden z najbardziej skutecznych produktów do usuwania makijażu permanentnego ze skóry, usuwa również stare pigmenty ze skóry nie pozostawiając blizn.
 
Przestrzegamy, ze na rynku jest wiele szkoleń na barwnikach Biotouch z linii PURE, jednakże ostrzegamy, że osoby szkolące nigdy nie przeszły fachowego szkolenia z umiejętności posługiwania się tego typu pigmentami oraz umiejętnością ich mieszania.