Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

OPINIE

Anna Badowska
Ja robiłam tam ogólny kurs kosmetyczny i jestem zadowolona że zdecydowałam się na akurat na nich (pod uwagę brałam jeszcze dwa inne salony). Mają szeroki program i można się faktycznie dużo nauczyć tym bardziej że każdy z zabiegów trzeba wykonać na modelce.  No i to co bardzo ważne - jest w trybie indywidualnym a nie w grupach więc uwaga szkoleniowca nie jest rozproszona.

Paulina Kempa
Szkolenie z panią Marzeną to sama przyjemność. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać innym, duże rażenie robi także doświadczenie pani Marzeny. 
Szkolenie z makijażu permanentnego polegało głównie na praktyce, nauczyłam się mieszać pigmenty, poznałam także markę Biotouche i możliwości, jakie daje wyciągać pigmentu Color Lift.
Polecam, bo naprawdę warto. 

Evelina Bader Katra
15 maja 2017
Przeszłam 4 dniowy kurs Makijażu Permanentnego i Jestem naprawdę wdzięczna że trafiłam do was. Wspaniała atmosfera wykwalikowani pracownicy. Wszystko z najwyższej półki. I najlepszy pod Słońcem Trener Monika Krzykowska która pokaże, przekaże i wytłumaczy o Co w tym wszystkim chodzi. Odpowie na każde pytanie i doradzi. Dziękuję jeszcze raz za Tak fachowe szkolenie i do zobaczenia w czerwcu Tak wracam Po więcej.

Agnieszka Baginska 
19 maja  2017
Przeszłam 3 dniowy kurs makijażu permanentnego, Pani Marzenka Kotowska prowadziła szkolenie, pełen profesjonalizm warunki pracy znakomite, atmosfera, nabyta wiedza wszystko przebiegło rewelacyjnie. Możliwość zabrania modelki, Dziękuje jeszcze raz Pani Marzenko na pewno wrócę na kolejne szkolenia!  polecam!!!!!
 
edyta55436 
2016-04-24 
Ja w Perfect Glamour byłam na trzech szkoleniach z przedłużania rzęs, manicure Spa i pedicure Spa. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona i gdybym chciała robić kolejne to tylko tam.