Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

OPINIE

Anna Chomiuk
Byłam u Pani Moniki na 4 dniowym szkoleniu z makijażu permanentnego. Bardzo serdecznie polecam. Szkolenie było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie.

Magdalena Fałat
Dziękuję z całego serca Pani Monice Krzykowskiej za 3 dni szkolenia, które odbyło się w iście rodzinnej atmosferze oraz co najważniejsze w pełnym profesjonalizmie. Mam nadzieję, że szybko tam wrócę i otrzymam kolejną dawkę wiedzy, która odmieni moje życie.
 
Agnieszka Szkudlarek
Profesjonalizm, wiedza,ciepła atmosfera,super szkoleniowcy warto skorzystać z tego miejsca .Pani Marzeno dziękuję za kurs makijażu permanentnego i za to że jest Pani cierpliwym szkoleniowcem dała mi Pani coś więcej niż kurs czyli wiarę w samą siebie .Polecam tą formę szkoleń jak i fachową obsługę Salonu Perfect Glamour. Mam nadzieję że skorzystam jeszcze z szkoleń Pani Marzeny Kotowskiej
 
MALWINA HORODYSKA
Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm. Niesamowita kadra szkoleniowa. Gorąco polecam.
 
Klaudia M.
Bardzo serdecznie polecam! Pani Monika Krzykowska bardzo profesjonalnie podeszła do szkolenia z przedłużania rzęs oraz stworzyła miłą i swobodną atmosferę. Dużym plusem był darmowy, dodatkowy dzień szkolenia, który mi zaproponowali. Myślę, że to nie będzie moja ostatnia wizyta i szkolenie w tym cudownym miejscu! :)
 
Marzena Op
Gorąco polecam salon jak i również Panią Monikę u której przeszłam szkolenie z przedłużania rzęs. Duże doświadczenie i ogrom wiedzy, którą bardzo dobrze przekazuje kursantką. Zawsze uśmiechnięta :) dzięki czemu na szkoleniu panuje miła, swobodna atmosfera i nawet po otrzymaniu certyfikatu zawsze można liczyć na jej pomoc :)
 
Monika Mazur
Szkolenia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, wiedza była oparta na wieloletnim doświadczeniu pani Marzenki.Świetnie przygotowane materiały szkoleniowe i przemyślany sposób przekazywania poszczególnych informacji poparty praktycznymi ćwiczeniami. Polecam serdecznie:)
 
Julia Zaleśna
Uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez Panią Marzenkę oraz Panią Monikę to absolutna przyjemność! Obie Panie posiadają ogrom wiedzy, który został przekazany mnie i mojej siostrze w sposób niezwykle kompetentny i na bardzo wysokim poziomie. To z jaką intensywnością przeprowadzane są ćwiczenia praktyczne jest również bardzo wartościowe i doskonale przygotowuje do samodzielnej prac. Serdecznie polecam salon Perfect Glamour Marzena Kotowska
 
agnes wells
Z usług Perfect Glamour pani Marzenki korzystam od lat... ze wszystkich szkoleń wyniosłam bardzo duża wiedzę i profesjonalizm. Pani Marzenka jest osoba z która bardzo łatwo się współpracuje ... gorąco polecam !!!
 
Diana Ostrowska
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia z rzęs metodą 1:1. Dotychczasowe klientki bardzo zadowolone. POLECAM GORĄCO! :))))
 
Evelina Bader Katra
Przeszłam 4 dniowy kurs Makijażu Permanentnego i Jestem naprawdę wdzięczna że trafiłam do was. Wspaniała atmosfera wykwalikowani pracownicy. Wszystko z najwyższej półki. I najlepszy pod Słońcem Trener Monika Krzykowska która pokaże, przekaże i wytłumaczy o Co w tym wszystkim chodzi. Odpowie na każde pytanie i doradzi. Dziękuję jeszcze raz za Tak fachowe szkolenie i do zobaczenia w czerwcu Tak wracam Po więcej.
 
Agnieszka Baginska 
Przeszłam 3 dniowy kurs makijażu permanentnego, Pani Marzenka Kotowska prowadziła szkolenie, pełen profesjonalizm warunki pracy znakomite, atmosfera, nabyta wiedza wszystko przebiegło rewelacyjnie. Możliwość zabrania modelki, Dziękuje jeszcze raz Pani Marzenko na pewno wrócę na kolejne szkolenia!  polecam!!!!!
 
edyta55436 
Ja w Perfect Glamour byłam na trzech szkoleniach z przedłużania rzęs, manicure Spa i pedicure Spa. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona i gdybym chciała robić kolejne to tylko tam.


itd.


Sklep on-line