Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

Salon kosmetyczny Perfect Glamour – kontakt

Profesjonalne zabiegi upiększające

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego we Wrocławiu na zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, jesteśmy również specjalistami od makijażu permanentnego, depilacji laserowej i opalania natryskowego. Zapewniamy bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do każdego klienta.

Szkolenia kosmetyczne 

Nasza firma jest również uznanym centrum szkoleniowym – na szkoleniach kosmetycznych m.in. z makijażu permanentnego i przedłużania rzęs pod okiem doświadczonych specjalistów zyskają Państwo dodatkowe kwalifikacje zawodowe.

Czekamy na Państwa zgłoszenia i pytania – dane kontaktowe poniżej. 

 

Perfect Glamour
Marzena Kotowska
 
ul. H. Kamieńskiego 57/1
51-124 Wrocław
 
kontakt@perfect-glamour.pl
 
tel. +48 730 926 900
+48 783 977 903
 
Godziny pracy :
Pon-Pt 10.00-18.00
Sob. nieczynne
 
Serdecznie zapraszamy!

 

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.perfect-glamour.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PERFECT GLAMOUR MARZENA KOTOWSKA, Kamieńskiego 57 m. 1 51-124 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem g.kotowski@perfect-glamour.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Sklep on-line