Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

Centrum zabiegów i szkoleń kosmetycznych – o nas

Perfect Glamour Marzena Kotowska jest wyłącznym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem marki Biotouch Inc. USA.
Jako jedyni jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia autorskich szkoleń marki Biotouch w zakresie szeroko pojętego makijażu permanentnego.

Perfect Glamour Marzena Kotowska to Centrum Szkoleniowe (Akademia Makijażu Permanentnego oraz Specjalistyczne Szkolenia Kosmetyczne ) oraz Salon Kosmetyczny klasy premium, zlokalizowany we Wrocławiu na Karłowicach.
 

W obecnych czasach dobry salon kosmetyczny to już nie tylko gabinet, który oferuje standardowe zabiegi pielęgnacyjno-upiększające. Nasza dziedzina rozwinęła się do tego stopnia, że aby za nią nadążyć, należy proponować klientom zabiegi bliskie medycynie estetycznej. Wiąże się to z wejściem na wyższy i bardziej odpowiedzialny poziom usług, bez czego nie można być już w tej branży konkurencyjnym.
 

Salon Kosmetyczny i Centrum Szkoleń Kosmetycznych Perfect Glamour powstało zarówno z myślą o indywidualnych klientach, jak i osobach, które chcą otworzyć nowoczesnych gabinet kosmetyczny lub udoskonalać swój dotychczasowy warsztat zawodowy. Dla pierwszej grupy prowadzimy renomowany salon kosmetyczny we Wrocławiu. Wykonujemy w nim szereg zabiegów na twarz i ciało, których celem jest korekta niedoskonałości oraz ogólna poprawa stanu skóry. Oferujemy usługi związane z makijażem permanentnym brwi, oczu i ust, pielęgnacją dłoni i stóp, a także opalanie natryskowe. Posiadamy także własne centrum laserowe, a w nim najnowocześniejsze lasery - laser frakcyjny Fire-Xel, laser E-LIGHT SHR, laser diodowy Spider, laser Mediostar, laser Q-Switch (Ng-YAG).
 

Natomiast drugiej grupie klientów dedykujemy profesjonalne szkolenia kosmetyczne, takie jak kursy przedłużania rzęs (wszystkie metody), szkolenia z liposukcji ultradźwiękowej, mezoterapii bezigłowej, peelingu chemicznego, itd. Jako jedyni w Polsce jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia autorskich szkoleń opracowanych przez markę Biotouch w zakresie szeroko pojętego makijażu permanentnego.
 


Jak działamy?

 

W Perfect Glamour do swojego zawodu podchodzimy z nieprzeciętnym oddaniem i pasją, co przekłada się na jakość oferowanych usług. Indywidualni klienci mogą liczyć z naszej strony na perfekcyjnie wykonane zabiegi kosmetyczne, które pozytywnie wpływają na wygląd i są dla nich bezpieczne. W salonie korzystamy z profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu oraz starannie dobranych, oryginalnych preparatów, w tym naszym zdaniem najlepszych na rynku pigmentów Biotouch do makijażu permanentnego. Uczestnikom naszych szkoleń staramy się przekazywać wiedzę w sposób przejrzysty i prosty, dlatego możliwy do jak najlepszego wykorzystania w praktyce.
 

Nasz profesjonalizm oraz najwyższy poziom świadczonych usług doceniły zarówno liczne klientki korzystające z naszych zabiegów, jak i kursantki biorące udział w szkoleniach. Łącznie od 2009 roku z naszej oferty szkoleń skorzystało parę tysięcy osób z Polaki i zagranicy.
 

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również spełniamy międzynarodową Normę Jakości Szkoleń ISO 9001:2015. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Oglądaj Perfect-Glamour

Zobacz

Szkolenia z Dofinansowaniem od 70% do 100%

Przeczytaj więcej

Pomysł na Prezent Bon upominkowy

Więcej informacji

Zostań Modelką

Więcej informacji
Sklep on-line