Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

ColorLift - Usuwanie Makijażu Permanentnego, Korekty, Kamuflaże

 
 
Usuwanie makijażu permanentnego może okazać się konieczne, gdy makijaż nie spełnia oczekiwań bądź klienta chce zmienić jego kształt. Oferujemy Państwu usuwanie makijażu permanentnego przy użyciu preparatu Color Lift firmy Biotouch. Jest to specjalny korektor, który jako jedyny na rynku służy do wyciągania pigmentu z makijażu permanentnego i nie zostawia blizn. Doskonale nadaje się do wykonywania wszelkich korekt i kamuflaży nieprawidłowo wykonanych makijaży permanentnych. Co więcej, preparat Color Lift jest hipoalergiczny, co oznacza, że może być też stosowany przez alergików. Doskonałe właściwości preparatu sprawiają, że skutecznie usuwa pigment, który był w skórze nawet do kilkunastu lat.

Po zaaplikowaniu preparatu w miejsce makijażu jego cząsteczki aktywne wiążą się z pigmentem, a barwnik zostaje usunięty z powierzchni skóry. Następnie na powierzchni skóry pojawia się niewielki strup, który po niedługim czasie odpada, a po makijażu nie ma śladu. Po zastosowaniu preparatu Color Lift firmy Biotouch klientka może normalnie funkcjonować i chodzić do pracy. Preparat usuwa wszystkie kolory i nie pozostawia blizn. Świetnie usuwa biotatuaże i można go stosować na brwi, oczy oraz usta. 

Teoria szkolenia:
  • zagadnienia teoretyczne dotyczące zastosowania preparatu Color Lift,
  • przeciwwskazania do zabiegu,
  • higiena i bezpieczeństwo pracy, zagadnienia prawne,
  • wyposażenie stanowiska pracy,
  • metodologia wykonywania różnych zabiegów.

     
Ćwiczenia praktyczne:
  • wykonywanie zabiegów usuwania pigmentu za pomocą preparatów na modelce,
  • zastosowanie preparatu Color Lift w połączeniu z kamuflażem,
  • usunięcie pigmentu ze skóry — ćwiczenia na modelkach.
Szkolenie z usuwania makijażu permanentnego jest jednodniowe i trwa 8 godzin. Po zakończeniu części teoretycznej i praktycznej uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy i certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia  w języku polskim i angielskim.

W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzymuje  – woda, herbata, wyśmienita kawa z ekspresu ciśnieniowego, słodkie przekąski.

Sklep on-line