Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

Marzena Kotowska

Marzena Kotowska
marzena kotowska

"Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym , by umieć je odkryć"
Eric Emmanuel Schmitt 
 
perfect glamour
 
 
Międzynarodowy Trener Makijażu Permanentnego Biotouch Inc. który ukończył wszystkie Stopnie Specjalizacji zabiegów makijażu permanentnego bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych :
 
I STOPIEŃ 
perfect glamour

II STOPIEŃ
perfect glamour
 
III STOPIEŃ

 
IV STOPIEŃ
perfect glamour
 
V STOPIEŃ
perfect glamour
                               
Makijaż permanentny jest moja pasją. W Polsce odbyłam wiele szkoleń. Ciągle szukałam szkolenia, które zaspokoi moją ciekawość i odpowie na wszystkie moje pytania. Niestety nie byłam w stanie znaleźć ani trenera ani instytucji, która sprostałaby moim wymogom. Pracując na co dzień z osobami, które przychodziły do mnie po pomoc, abym wykonała im korektę krzywego konturu ust lub niebieskich czy różowych brwi, czerwonych kresek na powiekach czy sinych ust. Byłam zszokowana tym co widziałam. Osoby wykonujące makijaż permanentny nie brały wcześniej pod uwagę tego, że pigmenty aplikowane w skórę mogą po paru latach ulegać zupełnej modyfikacją i zmianom.
 
Postanowiłam szkolić się u najlepszych, czyli w Stanach Zjednoczonych. To właśnie od nich makijaż permanentne przewędrował do Europy. W Ameryce makijaż permanentny wykonywany jest od prawie 30 lat i problemy z którymi borykają się osoby wykonujące dzisiaj makijaż permanentne w Europie, Stany Zjednoczone od 15 lat maja już za sobą. To oni mają największe doświadczenie w tej dziedzinie. Postanowiłam, że musze zupełnie zgłębić tajniki odpowiedniego doboru barwników, kolorometrii i zdobyć doświadczenie w celu perfekcyjnego kamuflażu źle wykonanych zabiegów makijażu permanentnego.

W Stanach Zjednoczonych paramedyczny makijaż permanentny jest wąska specjalizacją osób wykonujących makijaż permanentny. Chodzi tu o sztukę kamuflażu plam bielactwa, rekonstrukcje brodawki otoczki piersi kobietom po mastektomii, niwelowanie blizn pooparzeniowych, niwelowanie zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu, kamuflaż łysienia plackowatego.
 
Zdobywając najwyższe doświadczenie i uprawnienia i uzyskując status Trenera Międzynarodowego postanowiłam, że w sposób jasny, prosty i zrozumiały przekażę cała swoją zdobytą wiedze i doświadczenie moim kursantom.
 
    "Moja praca jest moją pasją i traktuje ją jako powołanie."
 


Oglądaj Perfect-Glamour

Zobacz

Szkolenia z Dofinansowaniem od 70% do 100%

Przeczytaj więcej

Pomysł na Prezent Bon upominkowy

Więcej informacji

Zostań Modelką

Więcej informacji
Sklep on-line