Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

Szkolenia Przedłużania Rzęs i Brwi

SZKOLENIA Z ZAGĘSZCZANIA I PRZEDŁUŻANIA BRWI I RZĘS
( METODA 1:1 ORAZ METODY OBJĘTOŚCIOWE 2:1, 3:1 ),
LIFTING RZĘS
 
Fotolia-93680377-XS
 
Perfect Glamour Marzena Kotowska  zaprasza na Szkolenia Przedłużania Rzęs Metodą "Rzęsa do Rzęsy", Metodami Objętościowymi  2:1, 3:1, Liftingu Rzęs oraz Zagęszczania i Przedłużania Brwi. 
Nasze Szkolenia przedłużania i zagęszczania rzęs i brwi oraz Liftingu Rzęs prowadzone są indywidualnie przez wysoko wykwalifikowanych szkoleniowców.
 
Szkolenie przeprowadzone w Perfect Glamour jest jednym z niewielu szkoleń przeprowadzanych na terenie Polski gwarantujących pełne bezpieczeństwo osobie wykonującej zabieg !!!!
 
Szkolimy techniką polegającą na użyciu do zakładania rzęs pęsety krzyżakowej, gdyż tylko taka technika może gwarantować, iż osoba wykonująca zabieg nie będzie uskarżać się na dolegliwości związane z bólem oraz drętwieniem rąk ( zespół cieśni nadgarstka ), bólem kręgosłupa czy bólem głowy ( wysokie ciśnienie śródczaszkowe ).

Tylko metoda krzyżakowa gwarantuje bardzo krótki czas wykonania zabiegu ( od 1,5 h do 2 h ) i zupełny komfort w trakcie jego wykonywania. Dzięki tej metodzie można dziennie wykonać kilka zabiegów bez uczucia większego zmęczenia !!!!
 
W związku z tym, iż zabieg zagęszczania i przedłużania rzęs i brwi jest pracą bardzo precyzyjną, wymagająca skupienia, zdolności manualnych nasze szkolenie zagwarantuje pełen profesjonalizm. Dzięki użyciu krzyżaka do nakładania rzęs i brwi oraz skróceniu zabiegu do 2 h nie tworzy się wysokie ciśnienie śródczaszkowe, które ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie oraz wzrok !!!

Jest w Polsce wiele instytucji oraz firm, które przeprowadzają swoje szkolenie na zwykłych pęsetach lub lekko zakrzywionych u nasady, które kuszą swych kursantów wyjątkowo dużymi pakietami startowym i niska ceną, niestety nigdy nie zagwarantują one nam komfortu oraz bezpieczeństwa pracy, gdyż w trakcie zabiegu następuje zbyt duży ucisk dłoni, kciuka oraz palca wskazującego na pęsetę prostą lub wygięta u nasady ( w celu utrzymania rzęsy lub brwi ) co doprowadza w konsekwencji do drętwienia ręki, gdyż do naszego nadgarstka nie dopływa dostateczna ilość krwi a tym samym nasze nerwy dłoni stają się niedożywione !!! Jednocześnie jesteśmy narażeni na bóle kręgosłupa oraz znacznego wydłużenia pracy, a tym samym narażamy naszą klientkę na dyskomfort związany z wielogodzinnym, nieruchomym leżeniem w jednej pozycji na łóżku kosmetycznym.
 
Nasze szkolenie przeprowadzamy na sprawdzonych i renomowanych produktach najwyższej jakości, gdyż stawiamy na wysoką jakość i bezpieczeństwo używanych produktów, które nie są tanimi podróbkami sprowadzanymi z Chin czy też innych państw Azji, a wysokiej klasy produktami cieszącymi się renomą.

Tylko i wyłącznie zabieg wykonany na produktach najwyższej jakości daje nam gwarancje, iż przedłużenie i zagęszczenie rzęs i brwi będzie wykonane profesjonalnie, a nasze klientki będą zadowolone oraz usatysfakcjonowane z zabiegu jakim jest trwale przedłużenie rzęs.

Szkolenie odbywa się maksymalnie w grupie 2-osobowej, dzięki temu możemy zagwarantować, iż każdy uczestnik naszego szkolenia po zakończeniu będzie w stanie samodzielnie wykonywać zabiegi. Szkolenie odbywa się z zachowaniem najwyższej staranności i zakończone jest sprawdzianem teoretycznym oraz praktycznym.
Szkolenie trwa jeden dzień i obejmuje on : teorię, ćwiczenia manualne oraz samodzielne wykonanie przez kursantkę zabiegu polegającym na złożeniu rzęs przez kursantkę modelce.


 
KOLAZ2
 
Zapewniamy modelki ( w związku z tym, iż zabieg jest bardzo efektowny istnieje możliwość przywiezienie na szkolenie własnej modelki ale trzeba wcześniej ustalić to z trenerem ).
 
Nasi kursanci szkoleni są od razu na kleju "super mocnym" ( przeznaczonych dla profesjonalistów ), który nie wymaga dodatkowego suszenia gruszką co znacznie skraca czas wykonywanego zabiegu !!!
Klej jest produktem najwyższej jakości, posiada kolor czarny dzięki temu idealnie wtapia się w koloryt rzęs, jest bardzo elastyczny, nie pozostawia grudek między rzęsami, jest wodoodporny, nie ścieka, a najważniejsze jest to , iż po jego otwarciu jego przydatność do użycia wynosi okres 12 miesięcy i przez cały czas  użytkowania zdatny jest on do użytku, ponieważ nie gęstnieje tak jak inne kleje !!!
 
Pracujemy tylko i wyłącznie na rzęsach jedwabnych, które gwarantują perfekcyjny naturalny wygląd, nie obciążają naturalnych rzęs, wspaniale z nimi harmonizują dając nam uczucie piękna, komfortu oraz bezpieczeństwa i higieny.
 
Co gwarantuje nasze szkolenie :
 • nasze szkolenie przeprowadzane jest z zastosowaniem najlepszych europejskich technik oraz narzędzi gwarantujących pełne bezpieczeństwo wykonania zabiegu osobie szkolonej jak i przyszłym klientom .
 • wysoka jakość produktów na których przeprowadzane jest szkolenie - jedwabne rzęsy , hipoalergiczny, szybkoschnący klej gwarantują, iż szkolenie odbywa się z zachowaniem zasad najwyższej staranności oraz bardzo miłej atmosferze .
 • nasi szkoleniowcy to jedni z najlepszych trenerów w Polsce, wyszkolili już dziesiątki osób i dzięki ich cierpliwości, oraz fachowej wiedzy i ty możesz stać się profesjonalistą 
 • nasze szkolenie gwarantuje, iż już po jednym dniu indywidualnej edukacji będziesz w stanie samodzielnie z pełnym profesjonalizmem stosować u swoich klientek zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs 
 • nasze szkolenie gwarantuje, iż zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs będziesz wykonywać z przyjemnością
 • wykonywana przez ciebie praca stanie się relaksem w pełnym tego słowa znaczeniu 
 
Po ukończonym szkoleniu wystawiamy certyfikaty w języku polskim oraz języku angielskim !!!
 
Na specjalne życzenie kursanta zapewniamy zestawy startowe, które dobierane są indywidualnie do potrzeb oraz zasobu finansowego poszczególnych kursantek !!! Gwarantują, iż zabiegi będą mogły być przez nie wykonywane z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz najwyższej jakość.
Gwarantujemy regularne i terminowe dostawy wszystkich produktów niezbędnych do zakładania rzęs !!!
 
Wzięcie udziału w szkoleniu nie jest uzależnione od zakupu jakiegokolwiek zestawu startowego !!!
 
 
IMG-1676

 
Zagęszczanie i Rekonstrukcja Brwi Metodą 1:1
 
Przedłużanie rzęs zrewolucjonizowało branżę kosmetyczną, eliminując potrzebę używania tuszu do podkręcania, pogrubiania i wydłużania rzęs. Teraz przyszedł czas na przedłużanie brwi- i szybko może stać się kolejnym przebojem. Oznacza to, że możemy pożegnać wszystkie kredki do brwi, żele, henny. To zdecydowanie rewolucyjna usługa, ponieważ brwi są z natury rzeczy ważne dla symetrii twarzy. Oznacza to, że jeśli chcesz, aby Twoje brwi były grubsze i dłuższe, zmienić ich kształt, zatuszować znamię lub bliznę czy po prostu naprawić wygląd uszkodzonych nieprawidłowym wyrywaniem brwi- to teraz to wszystko jest możliwe.
 
Na czym to polega? 
Procedura jest bezbolesna i wykorzystuje najnowszą technologie zagęszczania brwi. Najpierw specjalista kształtuje brwi przez klasyczną regulację. Dopiero wtedy podejmuje decyzje w sprawie ich kształtu. Etapem decydującym o kształcie jest pomiar oka i łuku- dający ponowną symetrię twarzy z brwiami. Potem dobiera kolor, a następnie dołącza poszczególne włoski jeden po drugim- za pomocą specjalnego kleju.Całość trwa około 1.5 godziny. 
Dzisiaj dostępny jest już każdy rodzaj włosów (ludzkich) dla odpowiedniej grupy etnicznej (europejskie, azjatyckie, kaukaskie, indyjskie). Dostępne kolory to:czarny, ciemny brąz, jasny brąz i średni brąz - dobierane w zależności od własnego odcienia brwi i życzenia klienta. 
 
Ważne!
Musisz mieć włoski brwi, aby było do czego dołączyć włosy. Nigdy nie są one przyklejane bezpośrednio do skóry. Dla osób które nie maja włosków z powodu łysienia, wieku, wyrywania lub chemioterapii- firmy produkujące włoski do brwi, mają w swojej ofercie również wspaniałe „peruki” brwi. Są one doskonałej jakości, wykonane ręcznie z ludzkich włosów w kilku pięknych kształtach i naturalnych kolorach.
Efekt utrzymuje się podobnie jak rzęsy od 2 tygodni do ponad miesiąca.

Lifting Rzęs
Fotolia-123914580-XS

Zabieg trwałego podkręcenia rzęs ( liftingu rzęs ) nadaje rzęsom doskonały skręt przez co wydają się dłuższe, a oczy optycznie większe i bardziej wyraziste.
Zabieg przeznaczony jest dla osób które chcą podkreślić skręt rzęs w sposób naturalny, a nie chcą decydować się na przedłużanie i zagęszczanie rzęs tradycyjnymi metodami.
Czas trwania zabiegu 45-60 min.
Efekt utrzymuje się ok. 6 tygodni.

Zakres szkolenia :
 • higiena i bezpieczeństwo pracy
 • przeciwskazania do zabiegu
 • przygotowanie klientki do zabiegu
 • dobranie odpowiednich akcesoriów do zabiegu
 • przebieg zabiegu
 • pielęgnacja pozabiegowa
Po ukończeniu szkolenia wystawiamy certyfikatSzkolenie Mała Objętość Rzęs 2-3D

Szkolenie dla osób które w pełni opanowały aplikację rzęs metodą 1:1
 • wybór odpowiednich rzęs do metod objętościowych, omówienie wagi poszczególnych rzęs
 • odpowiedni rozłożenie sztucznych rzęs na rzęsach naturalnych


Szkolenie Metoda Objętościowa 4-8 D
 
Szkolenie dla osób które w pełni opanowały technikę 1:1 oraz 2-3D

Zakres szkolenia:
 • podstawowe błędy w stylizacji rzęs
 • wybór odpowiednich rzęs do metod objętościowych
 • rodzaje stylizacji rzęs ( opadająca powieka , kocie oko, metoda naturalna, optyczne  korygowanie blisko oraz daleko osadzonych oczu), planowanie rozłożenia rzęs na powiece,
 • mieszanie różnych skrętów oraz grubości przy jednej stylizacji
 • kierunkowość rzęs
 • tworzenie kępek

   
Szkolenie Stylizacja i Henna Brwi oraz Rzęs 
 
Fotolia-140739290-XS

 
 

REGULAMIN SZKOLEŃ

Przeczytaj

Opinie o Perfect Glamour

Przeczytaj Opinie

Pomysł na Prezent Bon upominkowy

Więcej informacji

Zostań Modelką

Więcej informacji

Szkolenia z Dofinansowaniem z PUP

Więcej Informacji

Zapłać w Dogodnych Ratach

Sprawdź warunki

Film o Szkoleniach

Zobacz