Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

Makijaż Permanentny

 
Makijaż permantny - nowa generacja

makijaż permanentny
 
Informacje Ogólne 
 
Makijaż permanentny, czyli stały, może utrzymywać się nawet przez kilka lat. Stosuje się go na wargach do podkreślania czerwieni barw i konturów ust, brwiach, oraz na rzęsach. Zabieg polega na wprowadzeniu naturalnych, nietoksycznych i niepowodujących alergii pigmentów do przestrzeni międzykomórkowej naskórka, gdzie utrzymują się w czasie od roku do nawet kilku lat. Z biegiem czasu barwnik stopniowo jaśnieje. Im słabiej wysycony makijaż, tym szybciej staje się niewidoczny. Warto zwrócić na to uwagę wybierając odpowiedni odcień.
 
Bogata paleta barw, skuteczne znieczulenie i 100% profesjonalizmu!!! 

I. Makijaż Permanentny Ust  

 

makijaż permanentny ust
 • Cieniowanie pełnej powierzchni warg.
 • Podkreślenie konturu ust i nasycenie ich kolorem.

Uzyskuje się czysty kontur linii ust, a ponadto pokrycie barwą całej faktury ust i koloru zanikającego w kierunku środka.
Możliwość dopasowania koloru do upodobań a także osobowości oraz określonego typu urody;
Blade wargi zostają wypełnione odcieniami czerwieni, uzyskując naturalny kolor.
Wykonanie codziennego make-upu nie wymaga wielkiego wysiłku – wystarczy podkreślić usta błyszczykiem bezbarwnym, a tradycyjnej szminki można zrezygnować.
Usta ulegają optycznemu powiększeniu.
Kolor staje się jednolity, drobne nierówności pigmentu zostają skorygowane;
Linia wargowa zostaje skorygowana dzięki pigmentowi.
Kontur ust staje się wyraźny, co jest szczególnie ważne w przypadku „znikających” lub częściowo nieistniejących linii warg.
 
Zalety (na podstawie własnego doświadczenia): w niektórych przypadkach wykonanie makijażu permanentnego ust może pomóc w zapobieganiu nawrotom wirusa opryszczki, z którą ma do czynienia wiele kobiet. W przypadku 80% moich Pacjentek zmagających się z problemem opryszczki, po zabiegu przestała się ona pojawiać!
 
 
Osobom, które mają skłonności do częstych opryszczek, zaleca się przyjmowanie na 3 dni przed zabiegiem preparatu HEVIRAN w tabletkach (dawka 2 x 400 mg dziennie). Dotyczy to również osób odbywających korektę zabiegu.
 
W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne, sterowane mikroprocesowo urządzenia. Dzięki nim zabieg jest bezkrwawy i prawie zupełnie bezbolesny.
 
Do wykonania makijażu permanentnego ust stosuje się igły jednorazowe, tzw. kartridże, co sprawia, że jest on sterylny. Zachowujemy najwyższe środki ostrożności, mimo tego w nielicznych przypadkach istnieje ryzyko pojawienia się niewielkiego obrzęku i podrażnienia. Objawy te są jednak zjawiskiem zupełnie normalnym, które bardzo szybko znika.
O ile intensywne zabarwienie ust nie stanowi problemu, już jeden dzień po zabiegu można swobodnie wyjść z domu, np. do pracy.
Należy zwrócić szczególną uwagę na nawilżanie naskórka, ponieważ po około 2-3 dniach po zabiegu może on zacząć się złuszczać. Zabarwienie w ciągu 4-5 dni zmniejsza swoją intensywność o 50% w stosunku do natężenia wyjściowego. Dlatego nawet jeśli w przypadku makijażu naturalnego zabarwienie bezpośrednio po zabiegu jest wyjątkowo intensywne, nie powinno to być powodem do niepokoju. W większości przypadków odcień koloru nie jest identyczny z kolorem wzornika. Może także dojść do sytuacji, w której naskórek (w skrajnych sytuacjach) nie przyjmie żadnego barwnika.

Zalecenia: 
 • W ciągu kilku dni po zabiegu nie jest wskazane opalanie się i korzystanie z sauny.
   
Przeciwwskazania ogólne:  
 • ciąża 
 • choroby: cukrzyca, hemofilia, łuszczyca, zakażenie dróg oddechowych
 • przyjmowanie sterydów

 

II. Makijaż permanentny powiek oczu (kontur kreski górnej i dolnej)                                         makijaż permanentny powiek oczu

Makijaż permanentny powiek oczu – kreski dolne i górne.  Dla wielu kobiet sporym wyzwaniem jest rysowanie na powiekach równych kresek kredką do oczu lub eyelinerem - rozwiązaniem tego  są kreski dolne i/lub górne wykonane nowoczesnym sprzętem do makijażu permanentnego. Mogą one przebiegać przy nasadzie rzęs dając efekt ich zagęszczenia lub zastępować kredkę mocniej zaznaczając powiekę i podkreślając kształt oczu. 

Dzięki wykonanemu makijażowi kształt oka ulega podkreśleniu, jeżeli makijaż jest dobrze wykonany oko wygląda bardzo naturalnie i "świeżo",  bardzo ważne jest aby kreski było wykonane delikatnie, bez przerysowania, ogromne znaczenia ma perfekcja i prawidłowa linia kresek bez przekraczania linii oka. 
Odcień nakładanego pigmentu dobierany jest za każdym razem indywidualnie.

Prawidłowo wykonany permanentny makijaż powiek oczu tylko podkreśla urodę kobiety.

 
Przeciwwskazania:
 • przebyte choroby gałki ocznej,
 • skłonności do zapalenia spojówki
 • skłonności dziedziczne do odwarstwienia siatkówki
 


III.Makijaż permanentny brwi:


           makijaż permanentny brwi
 
Oferujemy dwa rodzaje wykonania makijażu permanentnego brwi:

1. Metoda Tradycyjna  

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia do mikropigmentacji, wyposażonego w mikroprocesor oraz detektor światła, który ułatwia ocenę wielkości wprowadzonego pigmentu.
Urządzenie spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Urządzenie do makijażu permanentnego wyposażone jest dodatkowo w laser biostymulacyjny, który przyspiesza procesy gojenia po zabiegu.

Do wykonania makijażu używa się sterylnych kartridży.

2. Makijaż permanentny brwi metodą piórkową-kreskową/Microblading


 • Zastosowanie tej metody umożliwia pełną rekonstrukcję oraz uzupełnianie włosów brwi
 • Zapewnia naturalny wygląd
 • Dzięki wykorzystaniu sterylnych piórek z jednorazowych, płaskich igieł łączonych, zabieg jest całkowicie sterylny
 • W trakcie zabiegu nie pojawia się krew, dzięki czemu jest prawie zupełnie bezbolesny
 • Dzięki zastosowanej technice zabieg trwa bardzo krótko
 • Pojawiający się obrzęk jest minimalny
 • Czas gojenia maksymalnie krótki
   
Metoda Microblading stanowi gwarancję bezpieczeństwa zabiegu. Barwnik wprowadza się wyłącznie w naskórek, dzięki czemu nie pojawia się ryzyko uszkodzenia skóry właściwej. Efekty utrzymują się przez kilka lat, a barwnik złuszcza się razem z naskórkiem.
 
Metoda jest powszechnie stosowana zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie. Swoją popularność zawdzięcza ona naturalności oraz licznym, niewątpliwym zaletom.
 
Nikt poza Tobą nie będzie wiedział, że tak doskonałe efekty w zakresie naturalnego wyglądu brwi uzyskałaś właśnie dzięki metodzie piórkowo-kreskowej
 
Zero ryzyka dla zdrowia
Bezpieczeństwo dermatologiczne
Taki typ makijażu pozwala dążyć do ideału, stanowi wielką wygodę oraz oszczędność czasu i pozostawia efekty widoczne przez 24 godziny na dobę.
 
Jak długo utrzymują się efekty makijażu permanentnego?
Jest to kwestia bardzo indywidualna, w zależności od konkretnej osoby może trwać dłużej lub krócej. 
Orientacyjny czas utrzymuje się w granicach 2-6 lat. Ponadto w każdej chwili można wykonać zabieg odświeżający.
 
Uwierz w siebie!
 
Dzięki tym zabiegom Twoja pewność siebie wzrośnie bez względu na sytuację, w której się znajdziesz. Wydobędzie walory Twojej urody i ukryje jej niedoskonałości. Pozwoli Ci wyglądać pięknie podczas wysiłku fizycznego, wypoczynku na plaży, a także w chwilach stresu i nerwów.

 

IV. Paramedyczny makijaż permanentny (Mikropigmentacja Medyczna)

Paramedyczny zabieg makijażu permanentnego jest bardzo specjalistyczną dziedziną. Dzięki tego typu zabiegom można zamaskować w sposób perfekcyjny brzydkie blizny oraz niedoskonałości naszej skóry.
 

Makijaż permanentny paramedyczny maskuje blizny :
pourazowe, pooperacyjne, blizny po oparzeniach, plamy bielactwa, blizny zajęczej wargi.

Umożliwia rekonstrukcję otoczki brodawki piersi dla osób po zabiegu mastektomii.
 
Dzięki zastosowaniu tej metody po operacji rekonstrukcji piersi możemy uzyskać bardzo naturalny wygląd piersi tworząc realistyczną iluzję otoczki brodawki. Tego typu zabieg jest również przewidziany dla osób cierpiących na blaknięcie koloru brodawek lub ich nieregularny kształt . Brodawki mogą zostać skorygowane w celu stworzenia bardziej naturalnego i perfekcyjnego wyglądu piersi. Dla kobiet, które zostały poddane mastektomii lub które mogą mieć zanik pigmentu brodawek lub ich nieregularny kształt, ten zabieg stwarzający iluzję 3D działa niczym cud!
 
Blizny, oparzenia i niedoskonałości skóry po operacjach lub urazach mogą być łatwo zamaskowane przy użyciu tych specjalistycznych trwałych zabiegów paramedycznych.
 
Zabiegi paramedyczne mogą być również używane w celu rozbijania blizn tak aby melanina mogła dotrzeć do całego obszaru objętego urazem. Dzięki temu znacznie poprawia sie kolor blizny, który staje sie wprost idealny jak pozostały obszar skóry.
 
Dzięki zabiegom paramedycznego makijażu permanentnego można na stałe ukryć blizny i przebarwienia, znamiona, blizny po liftingu twarzy i powłok brzucha.
 
Makijaż permanentny paramedyczny można również doskonale zastosować u osób cierpiących na Łysienie Plackowate (utrata owłosienia) Relief. Nie musisz czuć się świadomy, że utraciłeś włosy. Łysienie jest drugą najczęstszą chorobą wypadania włosów po klinicznym łysieniu.