Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

Makijaż permanentny we Wrocławiu

 
Makijaż permantny - informacje ogólne

makijaż permanentny
 

Salon kosmetyczny Perfect Glamour z Wrocławia wykonuje profesjonalny makijaż permanentny, którego efekty utrzymują się nawet przez kilka lat. Stosuje się go na ustach celem podkreślenia czerwieni wargowej, na brwiach, oraz na rzęsach. W praktyce zabieg polega na wprowadzeniu naturalnych, nietoksycznych i niepowodujących alergii pigmentów do przestrzeni międzykomórkowej naskórka, gdzie zależnie od miejsca oraz rodzaju skóry utrzymują się od roku do nawet kilku lat. Z biegiem czasu barwnik stopniowo blednie. Oznacza to, że im słabiej wysycony makijaż wykonamy, tym szybciej stanie się niewidoczny. Warto zwrócić na to uwagę wybierając odpowiedni odcień pigmentu.


Bogata paleta barw, skuteczne znieczulenie i 100% profesjonalizmu!!! 

I. Microblading ust we Wrocławiu 

 

makijaż permanentny ust
 • Cieniowanie pełnej powierzchni warg.
 • Podkreślenie konturu ust i nasycenie ich kolorem.

Uzyskuje się czysty kontur linii ust, a ponadto pokrycie barwą całej faktury ust i koloru zanikającego w kierunku środka.
Możliwość dopasowania koloru do upodobań a także osobowości oraz określonego typu urody;
Blade wargi zostają wypełnione odcieniami czerwieni, uzyskując naturalny kolor.
Wykonanie codziennego make-upu nie wymaga wielkiego wysiłku – wystarczy podkreślić usta bezbarwnym błyszczykiem, tradycyjna szminka staje się zbędna.
Usta ulegają optycznemu powiększeniu.
 
Kolor staje się jednolity, drobne nierówności pigmentu oraz linia wargowa zostają skorygowane.
Kontur ust staje się wyraźny, co jest szczególnie ważne w przypadku „znikających” lub częściowo nieistniejących linii warg.
 
Na podstawie własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że w niektórych przypadkach wykonanie makijażu permanentnego ust może pomóc w zapobieganiu nawrotom wirusa opryszczki, z którą ma do czynienia wiele kobiet. W przypadku 80% moich Pacjentek zmagających się z problemem opryszczki, po zabiegu przestała się ona pojawiać!
 
 
Osobom, które mają skłonności do częstych opryszczek, zaleca się przyjmowanie na 3 dni przed zabiegiem preparatu HEVIRAN w tabletkach (dawka 2 × 400 mg dziennie). Dotyczy to również osób odbywających korektę zabiegu.
 
W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne, sterowane mikroprocesorem urządzenia. Dzięki nim zabieg jest bezkrwawy i prawie zupełnie bezbolesny.
 
Do wykonania makijażu permanentnego ust stosuje się igły jednorazowe, tzw. kartridże, co sprawia, że jest on sterylny. Zachowujemy najwyższe środki ostrożności, mimo tego w nielicznych przypadkach istnieje ryzyko pojawienia się niewielkiego obrzęku i podrażnienia. Objawy te są jednak zjawiskiem zupełnie normalnym, które szybko zanikają.
I o ile intensywne zabarwienie ust nie stanowi problemu, już jeden dzień po zabiegu można swobodnie wyjść z domu, np. do pracy.

Należy zwrócić szczególną uwagę na nawilżanie naskórka, ponieważ po około 2-3 dniach po zabiegu może on zacząć się złuszczać. Zabarwienie w ciągu 4-5 dni zmniejsza swoją intensywność o 50% w stosunku do natężenia wyjściowego. Dlatego nawet jeśli w przypadku makijażu naturalnego zabarwienie bezpośrednio po zabiegu jest wyjątkowo intensywne, nie powinno to być powodem do niepokoju. W większości przypadków odcień koloru nie jest identyczny z kolorem wzornika. Może także dojść do sytuacji, w której naskórek nie przyjmie żadnego barwnika. I choć są to przypadki skrajnie rzadkie, należy mieć tego świadomość.


Zalecenia po wykonaniu makijażu permanentnego ust:  

 • W ciągu kilku dni po zabiegu nie jest wskazane opalanie się i korzystanie z sauny.
   

Przeciwwskazania ogólne:  

 • ciąża 
 • choroby: cukrzyca, hemofilia, łuszczyca, zakażenie dróg oddechowych
 • przyjmowanie sterydowych

 

II. Makijaż permanentny powiek oczu (kontur kreski górnej i dolnej)                                         makijaż permanentny powiek oczu

Dla wielu kobiet sporym wyzwaniem jest codzienne rysowanie na powiekach równych kresek kredką do oczu lub eyelinerem - rozwiązaniem tego problemu jest makijaż permanentny powiek oczu w postaci kreski górnej i/lub dolnej. Mogą one przebiegać tuż przy nasadzie rzęs, dając efekt ich zagęszczenia lub zastępować kredkę mocniej zaznaczając powiekę i podkreślając kształt oczu. 

Właściwie wykonany makijaż permanentny sprawia, że kształt oka ulega podkreśleniu, dzięki czemu wygląda ono niezwykle naturalnie i świeżo. Jednak aby tak się stało, ważne jest, by kreski były delikatne i nieprzerysowane. Ogromne znaczenie w tym wypadku ma perfekcja i prawidłowa linia kresek bez przekraczania linii oka. 
Odcień nakładanego pigmentu każdorazowo dobierany jest indywidualnie.

Prawidłowo wykonany permanentny makijaż powiek oczu tylko podkreśla urodę kobiety.

 
Przeciwwskazania:
 • przebyte choroby gałki ocznej,
 • skłonności do zapalenia spojówek,
 • skłonności dziedziczne do odwarstwienia siatkówki
 


III. Makijaż permanentny brwi:


           makijaż permanentny brwi
 
Oferujemy dwa rodzaje wykonania makijażu permanentnego brwi.

1. Makijaż permanentny brwi metodą tradycyjną   

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia do mikropigmentacji, wyposażonego w mikroprocesor oraz detektor światła, który ułatwia ocenę wielkości wprowadzonego pigmentu.
Urządzenie spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Urządzenie do makijażu permanentnego wyposażone jest dodatkowo w laser biostymulacyjny, który przyspiesza procesy gojenia po zabiegu.

Do wykonania makijażu używa się sterylnych kartridży.

2. Makijaż permanentny brwi metodą piórkową-kreskową/microblading


 • Zastosowanie tej metody umożliwia pełną rekonstrukcję oraz uzupełnianie włosów brwi
 • Metoda ta zapewnia naturalny wygląd
 • Dzięki wykorzystaniu sterylnych piórek z jednorazowych, płaskich igieł łączonych, zabieg jest całkowicie sterylny
 • W trakcie zabiegu microblading nie pojawia się krew, dzięki czemu jest prawie zupełnie bezbolesny
 • Dzięki zastosowanej technice zabieg trwa bardzo krótko
 • Pojawiający się obrzęk jest minimalny
 • Czas gojenia jest maksymalnie krótki
   
Metoda Microblading stanowi gwarancję bezpieczeństwa zabiegu. Barwnik wprowadza się wyłącznie w naskórek, dzięki czemu nie pojawia się ryzyko uszkodzenia skóry właściwej. Efekty utrzymują się przez kilka lat, a barwnik złuszcza się razem z naskórkiem.
 
Makijaż permanentny brwi wykonywany metodą microblading jest powszechnie stosowany zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie. Swoją popularność zawdzięcza naturalnym efektom oraz innym zaletom.
 
Jeśli zdecydujesz się na ten trwały makijaż brwi, możesz być pewna, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział, że tak naturalny wygląd uzyskałaś dzięki metodzie piórkowo-kreskowej. Taki typ makijażu pozwala dążyć do ideału, stanowi wielką wygodę oraz oszczędność czasu i pozostawia efekty widoczne przez 24 godziny na dobę. A to wszystko przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa dermatologicznego z zerowym ryzykiem dla Twojego zdrowia.
 

Jak długo utrzymują się efekty makijażu permanentnego?

Jest to kwestia bardzo indywidualna, co w praktyce oznacza, że u jednej osoby może się on utrzymać dłużej a u innej krócej. Przyjmuje się jednak, że orientacyjna trwałość tego zabiegu wynosi od 2 do 6 lat. Warto również wiedzieć, że w chwili, gdy efekt przestaje nas zadowalać, można wykonać zabieg odświeżający.
 
Zyskaj pewność siebie!
 
Makijaż permanentny brwi sprawi, że Twoja pewność siebie wzrośnie bez względu na sytuację, w której się znajdziesz. Zabieg wydobędzie indywidualne walory Twojej urody i ukryje jej niedoskonałości. Pozwoli Ci wyglądać pięknie zaraz po wstaniu z łóżka, podczas wysiłku fizycznego, wypoczynku na plaży, a także w chwilach stresu i zdenerwowania.

 

IV. Paramedyczny makijaż permanentny (Mikropigmentacja Medyczna)

Z pomocą paramedycznego makijażu permanentnego można skutecznie zamaskować blizny:
 
 • pourazowe,
 • pooperacyjne,
 • po oparzeniach,
 • plamy bielactwa,
 • blizny zajęczej wargi,
 • zrekonstruować otoczki brodawek piersiowych u osób po zabiegu mastektomii.
Dzięki zastosowaniu tej metody po operacji rekonstrukcji piersi możemy uzyskać bardzo naturalny wygląd piersi, tworząc realistyczną iluzję otoczki brodawki. Tego typu zabieg jest przewidziany także dla osób cierpiących na blaknięcie koloru brodawek lub ich nieregularny kształt. Brodawki mogą zostać skorygowane w celu stworzenia bardziej naturalnego i perfekcyjnego wyglądu piersi. Dla kobiet, które zostały poddane mastektomii lub które mogą cierpieć z powodu zaniku pigmentu brodawek, lub ich nieregularnego kształtu, ten zabieg stwarzający iluzję 3D realnie poprawia jakość ich życia i jest w zasadzie takim małym cudem.
 
Blizny, oparzenia i niedoskonałości skóry po operacjach lub urazach mogą być łatwo zamaskowane przy użyciu tych specjalistycznych trwałych zabiegów paramedycznych.
 
Zabiegi paramedyczne mogą być stosowane także w celu rozbijania blizn tak, aby melanina mogła dotrzeć do całego obszaru objętego urazem. Dzięki temu znacznie poprawia się kolor blizny, który staje praktycznie identyczny z pozostałą skórą.
 
Dzięki zabiegom paramedycznego makijażu permanentnego można na stałe ukryć blizny i przebarwienia, znamiona, blizny po liftingu twarzy i powłok brzucha. Metodę tą można z powodzeniem stosować także u osób cierpiących na Łysienie Plackowate (utrata owłosienia) Relief.
 
 
Sklep on-line