Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

Zabiegi na twarz w salonie kosmetycznym

Peelingi chemiczne

Wśród dostępnych peelingów znajdują się m.in.:
 
- MANDELAC 40 % kwas migdałowy - cera wrażliwa, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, aktywuje regenerację komórkową, oczyszcza i reguluje koloryt skóry, redukuje wydzielanie serum, zmniejsza drobne zmarszczki, pomocny w leczeniu trądziku
 
- AZELAC 20 % kwas azelainowy + kwas mlekowy - cera ze stanami zapalnymi i niezapalnymi trądzik różowaty, trądzik pospolity, łuszczyca, cera naczynkowa -działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie , likwiduje rumień i krosty, zmniejsza wydzielanie łoju, poprawia jakość tłustej cery, działa przeciwbakteryjnie, hamuje tyrozynazę , dzięki temu wyrównuje koloryt skóry, reguluje nadmierne rogowacenie
 
- LACTIPEEL 20% Kwas mlekowy 90 % (stabilizowany DMAE)- cera zmęczona i matowa, działa na przebarwienia (melasma), fotostarzenie (plamy posłoneczne, wiotkość zmarszczki, skóra przesuszona, trądzik.
 
- ARGIEPEEL 20% Arginina + L-Kwas Mlekowy 15% przeznaczony dla cery wrażliwej, dojrzałej, zniszczonej słońcem, mającej rozszerzone pory oraz przebarwienia, działa odmładzająco rozjaśnia, nawilża
 
- COSMELAN, jest szczególnie skuteczny w usuwaniu: 
  znamion barwnikowych, przebarwień wywołanych ciążą, rozjaśnia piegi, znamiona barwnikowe oraz przebarwienia. Cosmelan przywraca równowagę skórze mieszanej oraz tłustej . COSMELAN przywraca skórze blask oraz gładkość . 
 
- KWAS PIROGRONOWY 20% kwas z pestek winogron - działa rozjaśniająco i zwiększa świetlistość skóry. Ma właściwości bakteriostatyczne. Ma silne działanie regulujące sebum i zmniejszające tłustość skóry łojotokowej i trądzikowej. Na poziomie skóry właściwej stymuluje powstanie kolagenu.
 
- MILK PEEL kwas glikolowy 50%, kwas mlekowy 10%, kwas salicylowy 4 % Rozjaśnia skórę, redukuje płytkie zmarszczki, stymuluje skórę, wygładza i zmiękcza skórę
 
-Zabieg na przebarwienia - medyczny peeling "SPOT PEEL" 
 
Medyczny peeling Spot Peel zawiera 15% kwas migdałowy, a także składa się z idebenonu, liściokwiatu garbnikowego, retinolu oraz kwasu salicylowego. Jego współczynnik zasadowy wynosi pH 2.9 (tyle samo ma m.in. ocet), co sprawia, że jest idealny do usuwania wszelkich przebarwień pigmentacyjnych, a także tych pociążowych (nie powinien być jednak stosowany w czasie ciąży), melazmy oraz przebarwień pozapalnych. 

Po zastosowaniu tego peelingu należy pamiętać, by przez 30 dni unikać szkodliwego w takiej sytuacji promieniowania UV. Po wykonaniu peelingu w ośrodku, pacjent może wrócić do domu z niewidoczną gołym okiem maską ze specjalnego preparatu. Należy ją zmyć nie później niż 8 godzin od czasu jej nałożenia. W celu maksymalizacji efektu działania, pacjent powinien przez kolejny miesiąc stosować się do zaleceń co do używanych kosmetyków osoby, która nakładała peeling. Jeżeli borykają się Państwo z dużymi przebarwieniami, a efekty raz przeprowadzonego peelingu nie są zadowalające, przed podjęciem kolejnych kroków należy skonsultować się ze specjalistą. Kolejne zastosowanie Spot Peela powinno się odbyć nie wcześniej niż miesiąc po pierwszym nałożeniu.

Mikrodermabrazja 

Mikrodermabrazja, znana także jako mechaniczne złuszczanie naskórka, to obecnie jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy zabieg na twarz. Polega on na ścieraniu kolejnych warstw skóry aż do uzyskania efektu, z którego będziemy zadowoleni. W momencie, kiedy naskórek zostaje usunięty, wzmożona produkcja kolagenu i elastyny przez organizm powoduje, że szybko zostaje on zastąpiony przez nową tkankę. W taki oto sposób mamy później do czynienia z gładszą, jaśniejszą, a także zdecydowanie elastyczniejszą skórą.

Jeżeli w grę wchodzi głębsza mikrodermabrazja, pacjenci, którzy się na nią zdecydują, mogą oczekiwać znacznego spłycenia blizn i rozstępów, zredukowania wszelkich drobnych zmarszczek, a także likwidacji przebarwień skóry oraz rozszerzonych porów. Ten typ zabiegów na twarz jest zarówno krótki, jak i bezbolesny. Ważne jest również to, że po jego przeprowadzeniu pacjent nie potrzebuje rekonwalescencji. Od razu po wykonaniu mikrodermabrazji można wrócić do codziennych obowiązków.

Nowoczesna, skuteczna metoda

To nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na ścieraniu kolejnych warstw skóry aż do pożądanego poziomu (pod stałą kontrolą). Usunięcie naskórka powoduje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny co stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki, zastępuje ona usunięty naskórek. W wyniku takiego procesu skóra staje się gładka, jaśniejsza, bardziej świeża i elastyczna.
 
Głębsza mikrodermabrazja będzie powodem spłycenia blizn, a także rozstępów. Wyeliminuje lub znacznie zredukuje wszelkie drobne zmarszczki, zmniejszy rozszerzone pory oraz przebarwienia. 
 
Zabieg jest prosty, bezbolesny , trwa krótko. Po jego wykonaniu pacjent od razu wraca do czynności dnia codziennego. 

Wskazania do wykonania zabiegu


Mikrodermabrazja jest idealnym rozwiązaniem w przypadku różnych problemów ze skórą. Specjaliści polecają ją m.in. w przypadku trądziku pospolitego oraz blizn potrądzikowych, jak również zwykłych blizn i bliznowców. Zabieg pomoże również w przypadku rozszerzonych porów, zaskórniaków i prosaków, rozstępów czy przebarwień. Jeżeli doznali Państwo uszkodzenia posłonecznego skóry lub też chcą się pozbyć starczych plam, ten typ zabiegów na twarz będzie dobrym rozwiązaniem. Mikrodermabrazja jest także sposobem na radzenie sobie z łojotokiem i suchością skóry, jak również jej wiotkością oraz szorstkim, zrogowaciałym naskórkiem oraz drobnymi zmarszczkami.
 

OBJAWY NIEPOŻĄDANE:

Chociaż mikrodermabrazja jest prostym i skutecznym zabiegiem, to tak jak jest to w przypadku innych działań medycznych, tak i w jej przypadku mogą się pojawić pewne objawy niepożądane. Pierwszym z nich jest nadwrażliwość skóry, a także pośrednio wiążące się z tym uczucie pieczenia, mrowienia i świądu. Objawy te jednak szybko ustępują. Jako następstwo może się pojawić także rumień, który z kolei znika zazwyczaj do 24 godzin. Innym objawem, występującym czasem u osób, które stosują aspirynę i niesterydowe leki przeciwzapalne, są wybroczyny. One mogą się utrzymywać nawet do 3 dni.

PRZECIWWSKAZANIA:

Osoby, które chcą skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji, powinny się zapoznać z przeciwwskazaniami. Na pierwszym miejscu jest niedawne stosowanie Roacutanu, który z reguły jest znany osobom, mającym problem z trądzikiem. Zabieg ten nie będzie dobrym rozwiązaniem także w przypadku infekcji wirusowych, zakażeń bakteryjnych lub nowotworów skóry. W każdej z tych sytuacji należy unikać mechanicznego złuszczania naskórka.

Zwykle seria zabiegów to 2 do 10 razy. W pierwszym miesiącu co tydzień, w drugim - co 2 tygodnie. Kolejne miesiące to ewentualne zabiegi przypominające - gdy są konieczne.
 
Najważniejsze dla naszego organizmu są pierwsze 48 godzin po wykonanym zabiegu. W tym czasie nie należy się kąpać w wodzie chlorowanej, a także zakazane jest opalanie się. Zalecana jest za to duża ilość płynów – dziennie należy pić co najmniej 1,5l wody mineralnej. Po mikrodermabrazji zalecamy także stosowanie na dzień kremów z filtrem przeciwsłonecznym (co najmniej 25).

Zabieg Cosmelan

Cosmelan jest jedną z najskuteczniejszych kuracji, których celem jest usunięcie przebarwień o podłożu hormonalnym.
 
Zabieg składa się z 2 etapów:

- W gabinecie – wszystko zaczyna się od oczyszczenia i odtłuszczania skóry. Osoba przeprowadzająca zabieg następnie nakłada na twarz pacjenta maskę Cosmelan 1, która w kolorze może przypominać ciemny fluid.

- W domu – po wykonanym zabiegu pacjent wraca do domu, a nałożona w gabinecie maska zostaje na jego twarzy przez około 5 godzin, zgodnie z tym, co zalecił lekarz lub inna osoba, która przeprowadzała zabieg. Czas trwania tej kuracji jest różny. Wszystko zależy od tego, jaki fonotyp ma skóra pacjenta. Dodatkowo, należy pamiętać o tym, by przez około dwa – trzy miesiące po przeprowadzonym zabiegu stosować krem Cosmelan 2 oraz specjalny krem łagodzący – Hdravital faktor K. Szczegółowe wytyczne co do stosowania specyfików da osoba przeprowadzająca zabieg.

Czynniki aktywne preparatu

Oferowany zabieg Cosmelan nie byłby tak skuteczny, gdyby nie szereg czynników aktywnych:

- Kwas kojowy,
- Kwas fitowy,
- Arbutyna,
- Palmitynian retinolu,
- Witaminy ACE,
· Tyrosinol.

Preparat nadaje się właściwie do każdego typu skóry. Można go stosować w przypadku przebarwień o różnej etiologii. Warto jednocześnie podkreślić, że najlepsze efekty Cosmelan daje w przypadku przebarwień, mających podłoże hormalne (melasma), a także tłuste i mieszane. Oprócz tego, że pomaga pozbyć się wszelkiego typu plam barwnikowych, reguluje wydzielanie łoju, a także zwęża pory i dodaje skórze widocznego blasku. Pełen efekt wykonywanego zabiegu jest widoczny po około miesiącu.

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu gwarantuje wyłącznie wykwalifikowany specjalista.
 
Perfect Glamour Centrum Urody posiada uprawnienia do wykonania zabiegów COSMELAN numer certyfikatu 272

Derma Roller – hit medycyny estetycznej

Rollet ZGTS Titanium, którym dysponuje nasza placówka, posiada amerykański znak jakości FDA, który jest dowodem na jego skuteczność i bezpieczeństwo. FDA, czyli amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków jest dość rygorystyczna. Zajmuje się dopuszczaniem konkretnych towarów do sprzedaży. Pozytywna ocena wystawiona przez FDA danemu produktowi spożywczemu lub lekom jest uznawana również poza Stanami Zjednoczonymi. Jest to pewnego rodzaju wyznacznik jakości i potwierdzenie określonego wpływu na zdrowie.
 
Roller to urządzenie kosmetyczne, którego sterylne zapakowanie przez producenta jest dla nas 100% gwarancją, że nikt wcześniej go nie używał. Nie ma zatem powodów do obaw o zakażenie. Igły, w które wyposażony został roller, wykonane są z najwyższej jakości stali tytanowej. Średnia każdej z nich wynosi od 0,07 do 0,2 mm. Wytwarzane są w temperaturze -60OC. To one są najważniejszym elementem całego proponowanego urządzenia. Cały produkt zapakowany jest w elegancką tubę, dodatkowo opakowaną w pudełko. 
 
Rolka z mikroigłami ZGTS Titanium 
 
Dla osób, które po raz pierwszy spotkają się z wałkiem ZGTS Titanium Roller, zagadką może być, jaką pracę on wykonuje. Tocząc go po skórze, 192 bardzo cienkich i tak samo ostrych mikroigieł przedostaje się przez naskórek aż do warstwy skóry właściwej. W tym czasie powstają kluczowe dla całej kuracji mikrokanaliki. Jeżeli znajdują się one w odpowiednich odległościach (czyli będziemy mieć do czynienia z idealnym zagęszczeniem), to powodują one lokalne uszkodzenia, a także krwawienie. 
 
Nie ma jednak w tym miejscu powodów do obaw. Rezultatem krwawienia jest uwalnianie czynników wzrostu, które jednocześnie wspierają produkcję kolagenu i elastyny. ZGTS Titanium Roller w mechaniczny sposób stymuluje skórę. Efektem stosowania tego wałeczka jest, w odróżnieniu od standardowej aplikacji wszelkich produktów na powierzchnię skóry, lepsze wnikanie witamin i związków aktywnych w głąb skóry. Same mikrokanaliki zamykają się w ciągu jednej-dwóch godzin.

Z racji tego, że nie uzyskamy podobnych efektów przy standardowym nakładaniu preparatu na wierzchnią warstwę skóry, wałeczek ZGTS Titanium Roller jest dużo bardziej skuteczny. Przemawia za nim także ekonomia. Proponowana przez nas metoda jest bardziej opłacalna np. w porównaniu do konwencjonalnych sposobów leczenia laserowego. Zdarzają się sytuacje, w których będzie to niespełna 10% kosztu  wspomnianej terapii. 

Rezultaty osiągane przy stosowaniu wałeczka

Każdy, kto zdecyduje się na wykorzystanie wałeczka, zauważy bardzo szybko, w jaki sposób pomaga on w modelowaniu twarzy i sylwetki, a także redukuje cellulit i radzi sobie z wszelkiego rodzaju nierównościami (zgrubieniami) podskórnymi. Dzięki temu, że Roller ZGTS Titanium wygładza głębokie zmarszczki, a te drobne niweluje, pomaga tym samym odbudować prawidłowe napięcie skóry. Kuracja ta podniesie skórę wokół powiek, pomoże w przypadków problemów ze skórą w kącikach ust, a także na policzkach. Wszystkie te działania pozwolą na odmłodzenie naszego wyglądu.

Ponadto, wałek zredukuje wizualnie blizny i rozstępy, pomoże uporać się z przebarwieniami skóry, a także rozszerzonymi naczynkami, oraz wesprze leczenie trądziku. Roller ZGTS Titanium, który może być m.in. sposobem na ujędrnienie skóry ciała po odchudzaniu i ciąży, a także będzie przeciwdziałać wypadaniu włosów, można wykorzystać zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w warunkach domowych. Nie powoduje on niszczenia skóry, a dzięki temu może być stosowany m.in. także na cienkiej skórze. Jest całkowicie naturalny i daje znakomite rezultaty, porównywalne do lasera. Warto jednak zaznaczyć, że wałeczka można używać praktycznie w każdym miejscu, a takiej dowolności w przypadku lasera nie ma.

Należy podkreślić rewolucyjną moc wałka ZGTS Titanium Roller do pobudzania produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Czy wiecie Państwo co wspólnego mają blizny, zmarszczki, rozstępy i nierówna skóra? Otóż ich przyczyną może być niedobór glutenu.
 
Jeśli Twoje ciało wyprodukowałoby więcej glutenu, wtedy nie miałabyś tych niedoskonałości. ZGTS Titanium Roller wyciąga pomocną dłoń naturze przez pobudzanie produkcji glutenu w skórze, która pomaga zapobiegać albo odwraca tworzeniu się zmarszczek, rozstępów jak i nierównej skóry.

Jak wygląda kuracja z wykorzystaniem wałka ZGTS Titanium Roller?

Trwa ona maksymalnie 20 minut w zależności od prędkości wałeczkowania oraz od wielkości obszaru skóry. Po zabiegu zalecane jest zastosowanie preparatu ze składnikami odżywczymi, które przenikną w głąb skóry. Na twarz, szyję i dekolt zalecamy wysokie dawki witaminy A i C, a na ciało olejki lub preparaty przeznaczone np. do zwalczania cellulitu lub rozstępów). Zabieg powinien być stosowany 2-7 razy w tygodniu – im częściej tym lepsze efekty. Po zabiegu zakazane jest opalanie, a w przypadku wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych, najlepiej zastosować krem z filtrem.
 
Osoby, które używają wałeczka w warunkach domowych, muszą pamiętać o tym, że należy wykonywać ruchy we wszystkie strony: poziomo i pionowo, a także po skosie w prawo i w lewo. Jeżeli zdecydujecie się na usługi osób doświadczonych, z pewnością będą one takie ruchy wykonywać.
 
Zarówno przed, jak i po skorzystaniu z kuracji, należy pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim, dla bezpieczeństwa osób, decydujących się na użycie wałka ZGTS Titanium Roller, przed użyciem należy go zdezynfekować. Po wykorzystaniu z kolei należy przyrząd spłukać wodą i przemyć odpowiednim płynem dezynfekującym. Warto zaznaczyć, że z powodu powstałych mikrokanalików może wystąpić zaczerwienienie i podrażnienie, które jednak zniknie w ciągu 1-2 godzin.  

ZGTS Titanium Roller może być wykorzystywany zarówno w salonach kosmetycznych, jak i samodzielnie przez pacjentów w domu. 
 

Jak szybko zauważalne są efekty kuracji?

Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta i celów, jakie chcemy osiągnąć – cały proces odbudowy skóry może potrwać kilka miesięcy, ale pierwsze efekty mogą być zauważalne już po tygodniu. Nasza skóra odnawia się co 40 dni – zabieg ZGTS Titanium Roller z pewnością przyspieszy te odnowę.