Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

Depilacja laserowa

Laser-Mediostar

 

Laser diodowy MeDioStar Next sprawia, że tradycyjne wyrywanie włosków bardzo często zamieniane jest na zdecydowanie mniej bolesne i skuteczniejsze zabiegi laserowe. Najważniejsze w czasie przeprowadzanego zabiegu jest jego bezpieczeństwo. Wiązka światła pozwoli usunąć jedynie mieszek włosowy, w żaden sposób nie szkodząc przy tym skórze. Efekty proponowanego zabiegu z pewnością będą widoczne nie tylko zaraz po nim, ale też w dalszej przyszłości. W miejscu, które objęte było działaniem lasera, nie następuje odbudowa włosa, a skóra pozostaje piękna i gładka.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego we Wrocławiu na zabiegi laserowe wykonywane przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia: lasera diodowego MeDioStar Next. Dzięki trwałemu uszkodzeniu skóry włosa w czasie depilacji laserowej, skóra pozostaje już na zawsze uwolniona od zbędnego owłosienia.

Wykorzystywane przez nas urządzenie to jedyny na świecie laser z dwoma unikalnymi czytnikami melaniny i stopnia nawilżenia skóry, co pozwala na dobranie parametrów technicznych zabiegu precyzyjne do potrzeb pacjenta. Dzięki temu możemy osiągnąć tak wysoką skuteczność kuracji!

Bezpieczeństwo

Zabieg depilacji laserowej jest stuprocentowo bezpieczny za sprawą takich rozwiązań jak zdublowane systemy kontroli temperatury skóry i niezwykle wydajny system odprowadzania ciepła oparty o metalową stopę chłodzącą. Dzięki domieszce fali 940nm zabieg jest również bezpieczny dla osób z ciemną karnacją.

Wiązka laserowa trafia dokładnie do cebulki włosowej, uszkadzając ją. Zabiegi depilacji laserowej wykonujemy w odstępach 4-6 tygodni. Zalecane jest wykonanie 3-4 zabiegów, aby później móc cieszyć się gładką skórą nawet przez okres 4-7 lat.

MeDioStar to bezpieczny laser również dla ciemnej skóry. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Skuteczne, a jednocześnie delikatne działanie urządzenia gwarantuje, że depilacja laserowa nie niesie za sobą nieprzyjemnych doznań dla pacjentów. Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. W wyniki absorpcji powstaje energia cieplna, która uszkadza mieszki włosowe odpowiedzialne za odrastanie włosów.

PRZED ZABIEGIEM

Zabiegi laserowe, ze względu bezpieczeństwa, wymagają dostosowania się do pewnych reguł. Przede wszystkim należy unikać opalania się i stosowania samoopalaczy oraz balsamów z substancjami samoopalającym. Wszystko to na minimum 2 tygodni przed zabiegiem. Ważne jest również, by przestrzegać zakazu wyrywania włosków pęsetą, depilatorem lub każdym innym mechanicznym sposobem na 4 tygodnie przed zabiegiem.

Tydzień przed zabiegiem to już okres, kiedy zabrania się stosowania kremów depilujących oraz, leczenia jakimikolwiek antybiotykami. Również na minimum 7 dni przed udaniem się do kliniki należy zrezygnować z wszelkich herbatek odchudzających, a także ziół powstałych na bazie dziurawca i nagietka.

Na zabieg należy przyjść po zgoleniu włosów maszynką, a także trzeba pamiętać, by podczas depilacji laserowej skóra była umyta i sucha.

PRZECIWWSKAZANIA

Przed udaniem się na zabieg depilacji laserowej, należy się upewnić, że nie istnieją dla nas żadne przeciwwskazania. Wśród nich znajdują się:

 • wszelkie przewlekłe choroby skóry, w tym np. łuszczyca,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • nawet najmniejsza nadwrażliwość na światło,
 • nienaturalne zaburzenia pigmentacji,
 • nowotwór,
 • choroby związane z układem endokrynologicznym,
 • jakiekolwiek choroby serca,
 • tendencje skóry do tworzenia się przebarwień lub bliznowców,
 • ciąża,
 • świeża opalenizna (prosimy zapoznać się z zaleceniami przed zgłoszeniem się na zabieg),
 • przebyte zabiegi chirurgiczne lub dermatologiczne,
 • branie w ciągu ostatniego roku Roaccutanu lub poddawanie się terapiom retinoidami,
 • używanie kremu z retinolem (zaleca się odstawienie na 3 tygodnie przed wykonaniem zabiegu),
 • wykonanie w ciągu ostatnich 3 miesięcy dermabrazji laserowej na powierzchni wybranej do zabiegu,
 • w przypadku zabiegów na twarz – opryszczka,
 • stosowanie leków światłouczulających (retinoidy), peeling chemiczny bądź mechaniczny wykonany w ciągu dwóch tygodni od zabiegu.

Całkowite usunięcie owłosienia po 4 zabiegach!

Epilacja laserowa - MeDioStar NeXT najszybszy laser na świecie!