Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

DERMAPEN 4

DERMAPEN 4™ jest bez wątpienia najbardziej zaawansowanym technologicznie i najnowszym urządzeniem do profesjonalnej mezoterapii mikroigłowej.
 
dermapen4
 
DERMAPEN 4™ dzięki systemowi pulsujących igieł które ułatwiają dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. 
Zaawansowana technologia DERMAPEN 4™ pozwala na precyzyjne wyodrębnienie trzech etapów procesu  pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury :
 • stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
 • stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
 • poprawa gęstości i elastyczności oraz odżywienia skóry
 
Bardzo precyzyjnie można dobrać głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) co umożliwia pełną kontrolę wykonywania zabiegu – przeciwnie niż  w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.
 
Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.
 
 
ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA 
 
Rozwiązania zastosowane w DERMAPEN 4™ zmieniły całkowicie możliwości mikronakłuwania skóry. Urządzenie posiada badania kliniczne i spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym.
Igły wykonane są z molibdenu i co ważne nie zawierają chromu i niklu, dlatego zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki temu igły w urządzeniu DERMAPEN 4.0™ są niezwykle cienkie i wytrzymałe co radykalnie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.
Igły 33G oscylują do 120 obrotów na sekundę, dzięki czemu DERMAPEN 4.0™ inicjuje więcej mikrokanałów frakcyjnych ułatwiających regenerację skóry i penetrację substancji czynnych.
Innowacyjny 16-igłowy kartridż pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę, co stanowi o 47,9% więcej niż poprzedni DERMAPEN 3.0™, a jednocześnie o 104% więcej w stosunku do jakichkolwiek innych urządzeń nakłuwających skórę dostępnych aktualnie na rynku.
 
 
EFEKTY ZABIEGU
 
Urządzenie DERMAPEN 4™ to absolutna rewolucja w rewitalizacji skóry i zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat. Dzięki zastosowanym unikalnym rozwiązaniom technologicznym szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i co bardzo ważne pobudza skórę do samoregeneracji.
 
 
usuwanie przebarwień z policzków
 
WSKAZANIA DO ZABIEGU
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • terapia przebarwień
 • korekta drobnych zmarszczek
 • nawilżenie, odżywienie, rewitalizacja skóry
 • wiotczenie skóry - twarz, szyja, dekolt
 • rozszerzone pory
 • blizny  - powypadkowe, potrądzikowe, oparzeniowe,
 

PRZECIWWSKAZANIA
 • choroby nowotworowe
 • aktywna opryszczka
 • aktywny trądzik
 • ciąża i okres karmienia piersi
 
Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty końcowe  czynią z DERMAPEN 4™ kompletne narzędzie dla wszystkich w walce z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku oraz bliznami i przebarwieniami.
 
 
zabieg urządzeniem dermapen

 
BEZPIECZEŃSTWO
 
Igły urządzenia Dermapen 4 są sterylizowane promieniami gamma. Posiadają także unikalną, zawansowaną medyczną osłonkę silikonową zapobiegającą przedostawaniu się płynów. Zewnętrzny kartridż posiada specjalną osłoną chroniącą przed pyłem. Technologia Anti-Contamination zapobiega wewnętrznemu i zewnętrznemu przedostawaniu się płynów zabiegowych, nawet w przypadku skomplikowanych procedur. Dermapen 4 jest jedynym na świecie urządzeniem gwarantującym brak ryzyka zakażeń krzyżowych. Proces jest niezwykle czysty, bezpieczny i sterylny
 
PRZEBIEG ZABIEGU
 
Przed zabiegiem, dokonuje się dezynfekcji całego obszaru zabiegowego oraz nakłada specjalistyczny krem znieczulający, następnie nakłada się wybrany preparat ( np. na rozstępy, cellulit, itp. ). Tak przygotowane miejsce jest poddawane kilku proceduralnym pasażom urządzenia z igłami pulsującymi. Po zakończeniu zabiegu należy zastosować rewitalizację skóry. Można czuć ciepło lub delikatne pieczenie, które jednak szybko mijają. Kilka dni po zabiegu, naskórek zaczyna się złuszczać, dlatego warto wtedy nakładać specjalne preparaty o działaniu kojącym i regenerującym.
Zabieg DERMAPEN 4.0™  powinien być wykonywana cyklicznie – dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów, w odstępach 3-6 tygodni.
 
 
Sklep on-line