Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

W centrum kosmetycznym Perfect Glamour wykonujemy m.in. mezoterapię igłową. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów zaliczanych do medycyny estetycznej. Jego istota polega na bezpośrednim dostarczeniu w odpowiednie miejsca skóry właściwej kwasu hialuronowego i substancji odżywczych (w tym witamin, aminokwasów i licznych mikroelementów). Cały zabieg odbywa się przez iniekcję – za pomocą strzykawki i igły.

Jeżeli macie Państwo problemy ze zmęczoną, wiotką i pozbawioną elastyczności skórą, to przeprowadzenie mezoterapii igłowej w salonie kosmetycznym może temu zaradzić. Zabieg nie tylko uzupełni skład skóry, czyli poprawi jej strukturę, ale także pozytywnie wpłynie na jej funkcjonalność. Skóra będzie głęboko nawilżona, a niedobór jakichkolwiek witamin czy minerałów będzie przeszłością. Dzięki temu twarz odzyska młody wygląd – zmarszczki czy zasinienia nie będą już problemem.

Warto jednak zaznaczyć, że prawdziwe efekty zabiegów widoczne są dopiero po serii 4-6 wykonanych mezoterapii. Zgodnie z zaleceniami specjalistów, powinny się one odbywać regularnie co 2-4 tygodnie.
Sklep on-line