Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, który ma na celu rewitalizację skóry poprzez odbudowę włókien kolagenowych. W naszej ofercie znajdą Państwo mezoterapię mikroigłową wykonywaną przy użyciu specjalistycznego urządzenia wyposażonego w drobne tytanowe igły. Przed rozpoczęciem zabiegu specjalista dokładnie oczyszcza twarz danej osoby i ocenia stan skóry. Następnie nakłada maść znieczulającą, która sprawia, że zabieg jest bezbolesny. 

W trakcie przeprowadzania zabiegu specjalista nakłuwa wybrane okolice twarzy powodując drobne mikrourazy. To z kolei sprawia, że ze skóry wydostaje się niewielka ilość krwi, która uwalnia czynniki wzrostu. Ich zadaniem jest stymulacja komórek macierzystych i fibroblastów do wzmożenia produkcji kolagenu oraz elastyny. Są to białka odpowiedzialne za sprężystość i nawilżenie skóry. Ich odpowiednia ilość sprawia, że skóra zyskuje zdrowy wygląd i jest pozbawiona zmarszczek.

Mikronakłucia powstałe podczas przeprowadzania zabiegu mezoterapii mikroigłowej pobudzają naskórek do szybkiej regeneracji. Dzięki temu zmarszczki i przebarwienia zostają zlikwidowane. Co więcej, podczas wykonywania nakłuć dochodzi do natychmiastowego odżywienia skóry i poprawy jej kolorytu.

W centrum kosmetycznym Perfect Glamour wykonujemy m.in. mezoterapię igłową. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów zaliczanych do medycyny estetycznej. Jego istota polega na bezpośrednim dostarczeniu w odpowiednie miejsca skóry właściwej kwasu hialuronowego i substancji odżywczych (w tym witamin, aminokwasów i licznych mikroelementów). Cały zabieg odbywa się przez iniekcję – za pomocą strzykawki i igły.

Mezoterapia igłowa jest polecana osobom, które mają problemy ze zmęczoną, wiotką i pozbawioną elastyczności skórą. Zabieg nie tylko uzupełnia skład skóry, ale także pozytywnie wpływa na jej funkcjonalność. Po zabiegu skóra jest głęboko nawilżona i odżywiona. To z kolei sprawia, że twarz odzyskuje młody wygląd, a wszelkie zmarszczki i przebarwienia zostają zminimalizowane. Warto jednak zaznaczyć, że prawdziwe efekty widoczne są dopiero po około 5 zabiegach. Ponadto powinno się je regularnie powtarzać co 2 - 4 tygodnie.
Sklep on-line