Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

Opalanie Natryskowe

Piękna opalenizna na wyciągnięcie ręki

Opalanie natryskowe
 
Wielu ludzi pragnie cieszyć się pięknym, brązowym kolorem skóry. Nie wszyscy jednak dysponują pieniędzmi oraz czasem na wakacje na słonecznej plaży lub poddawanie się serii zabiegów w solarium. Ponadto, niektóre osoby źle reagują na promienie UV, emitowane przez słońce lub lampy. 
 
Doskonałym rozwiązaniem jest opalanie natryskowe w naszym salonie kosmetycznym, które pozwala uzyskać skórze zdrowy, naturalny odcień brązu zaledwie w ciągu kilku chwil.
Można z niego skorzystać między innymi przed ważnymi uroczystościami, w trakcie których szczególnie zależy nam na idealnym wyglądzie.

Zabieg przeprowadzany jest w kabinie natryskowej i polega na rozpylaniu na ciele specjalnego preparatu, który zmienia odcień skóry. Jest to produkt pozbawiony alkoholu, perfum i sztucznych konserwantów, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla skóry.
Płyn dobierany jest do karnacji konkretnej osoby i uzależniony od efektu, jaki chce ona osiągnąć. Cały zabieg trwa około 5-10 minut, a efekty widoczne są już po kilku godzinach.

Zalecenia przy opalaniu natryskowym:

  • przed zabiegiem warto wykonać peeling, który pozwoli złuszczyć martwy naskórek
  • w dniu zabiegu należy założyć ciemną bieliznę oraz ubranie
  • po opalaniu natryskowym nie należy wykonywać męczących czynności fizycznych, które mogą powodować pocenie
  • efekty opalania utrzymują się około 5-10 dni, dlatego zabieg warto wykonać około 2-3 dni przed planowanym wydarzeniem.