Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce

Centrum Laserowe

Laser Diodowy Spider  810 nm

Zastosowanie: laserowe zamykanie naczynek z całego ciała
 
Laser-diodowy-Spider-16


Długość fali 810 nm: najlepsza do walki ze wszystkimi naczynkami, zarówno na twarzy jak i na ciele.

Fala 810 nm jest aktualnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza, charakteryzuje się wysokim poziomem pochłaniania przez hemoglobinę czyli barwnik krwi (naczynek i żylaków) co zapewnia skuteczność oraz niskim poziomem absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry poczyni zabieg całkowicie bezpiecznym. Laser Spider to najnowszej technologii półprzewodnikowy laser diodowy, który niezwykle efektywnie zamyka popękane naczynka, niezależnie od ich umiejscowienia.

Emitując falę odpowiedniej długości Spider zapewnia całkowitą koagulację naczynia, dzięki czemu przynosi natychmiastowe rezultaty. Cienkie naczynka (tzw. pajączki) zazwyczaj usuwane są natychmiast, zaraz po pierwszym zabiegu.

Zabiegi wykonywane laserami SPIDER trwają nawet o 50% krócej od zabiegów wykonywanych metodami tradycyjnymi.

Laser zaopatrzony jest w najwyższej klasy diodę DILAS produkcji niemieckiej.

Laser frakcyjny Fire-Xel

Zastosowanie:

 • Redukcja blizn trądzikowych
 • Terapie efektów fotostarzenia (przebarwienia, zmarszczki)
 • Wygładzanie i odmładzanie skóry
 • Poprawa elastyczności skóry poprzez aktywację produkcji kolagenu
 • Redukcja blizn pooperacyjnych (przerostowych, zanikowych) rozstępów
 • Waporyzacja zmian śródnabłonkowych i znamion naskórnych
 • Wycięcie brodawek i polipów
Lesr-Frakcyjny-CO2-16
 

Laser Fire-Xel jest najwyższej klasy urządzeniem, wyposażonym w nowoczesny skaner z systemem analizy skóry, dzięki któremu możliwy jest pomiar nawilżenia tkanki.

Pozwala to na dobranie optymalnych parametrów zabiegu z zachowaniem bezpieczeństwa pacjenta oraz w oparciu o dane kliniczne przechowywane w pamięci.

Zastosowanie napędów Galvano amerykańskiej firmy Cambridge Co., gwarantuje niezawodne użytkowanie lasera przez długi czas.

Promień lasera, rotowany przez głowicę skanującą, uszkadza naskórek pozostawiając jednak obszary nieuszkodzonej tkanki. Pozwala to na skrócenie okresu naprawy tkankowej po kolumnowej waporyzacji (ablacji) i daje bardzo dobry efekt estetyczny.

W trakcie regeneracji powstaje nowa pokrywa nabłonkowa i nowe włókna kolagenowe wytwarzane przez pobudzone fibroblasty. Daje to widoczny efekt remodelowania blizn i odmłodzenia skóry.

Laser do Usuwania Tatuaży neodymowo-yagowy Q-Switch ( Nd-YAG )

Zastosowanie:

 • Usuwanie tatuaży (także kolorowych)
 • Usuwanie przebarwień
 • Peeling węglowy
Laser-do-usuwania-tatuazy-16
 

Laser Q-switch Nd-YAG cechuje się bardzo krótkim czasem trwania impulsu liczonym w ns (nanosekunda 10-9 s) i o bardzo wielkiej energii - rzędu kilku MW.

Światło emitowane przez laser używane jest w celu zniszczenia barwnika. Powierzchnia skóry jest „przeźroczysta” dla emitowanego światła, podczas gdy

cała energia jest skupiona i pochłaniana przez barwnik. Pigment ulega rozbiciu na drobne fragmenty, które następnie są pochłaniane przez komórki organizmu - makrofagi.

Laserowe usuwanie jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Tatuaż prawie zawsze może zostać całkowicie usunięty podczas zabiegów laserowych chyba, że znajduje się w warstwie podstawnej skóry lub w bliźnie.

Laserowe usuwanie tatuażu jest bezpieczniejsze i bardziej efektywne niż metody tradycyjne. Laser eliminuje ryzyko infekcji, które jest dość wysokie przy metodach tradycyjnych oraz co jest niezwykle ważne, zmniejsza do minimum możliwość powstania blizn w porównaniu z metodami tradycyjnymi.

Po zabiegu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie a czasami strupki. Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany. Jeżeli powstały strupki, to bezpośrednio po zejściu strupków miejsce po usuwanym barwniku może być zaróżowione prze okres około 2 tygodni. Kolejny zabieg można wykonać nie wcześniej niż po ok. 3-4 tygodniach. Po usunięciu tatuażu miejsce to należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy w celu uniknięcia przebarwień. W tym okresie nie należy używać również samoopalaczy ani nie korzystać z solarium.

Spectra Peel jest nowym rodzajem peelingu laserowego. Do wykonania Spectra Peel-u stosuje się laser Nd-YAG (neodymowo-yagowy) z tzw. Q-switch-em. W przeciwieństwie do resurfacingu laserami CO2 i Er-YAG laser nie odparowuje tkanki, a tym samym nie powstają żadne długo gojące się rany.

Spectra Peel jest bezinwazyjny i prawie bezbolesny, a rezultaty pozbawione dramatyzmu. Można powrócić do życia codziennego bezpośrednio po zabiegu. Spectrapeel jest również pozbawiony ryzyka powikłań i skutków ubocznych, a spodziewane rezultaty po prostu lepszym i trwałym rozwiązaniem.

Obecnie peeling laserowy Spectrapeel jest w Polsce mało znany, tymczasem w USA czy Brazylii Spektra Peel bije rekordy popularności.

Laser kosmetyczny E-LIGHT z technologią SHR

Zastosowanie:

 • Usuwanie owłosienia
 • Odmładzanie skóry
 • Usuwanie trądziku
 • Terapia na naczynka
 • Terapia na przebarwienia
Laser-SHR-16
 

Technologia SHR, tylko częściowo wykorzystuje ścieżkę melaniny (40 - 50%), a połączenie technologii In Motion, delikatnie rozgrzewa skórę.

System łączy technologię laserową i korzyści wynikające z zastosowania metody pulsującego światła.

Za pomocą lasera SHR energia jest przekazywana przez tkanki wiele razy (około 10 razy na sekundę) w ciągłym ruchu, przy niskim zużyciu energii, ale z dużą częstotliwością (do 3Hz, czyli 3 razy na sekundę) zamiast tradycyjnego, jednego wysokoenergetycznego impulsu. W ten sposób melanina we włosach, jak również tkanka komórki macierzystej jest podgrzewana z niskim zużyciem energii, w wolnym tempie i przez dłuższy okres czasu w komfortowej temperaturze ok. 45° Celsjusza.