Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Biotouch Inc. USA w Polsce
Rezerwacja on-line

Masaż próżniowy w salonie kosmetycznym Perfect Glamour

Skóra twarzy jest wielokrotnie eksploatowana, wskutek czego jej kondycja może bardzo szybko ulec pogorszeniu. Warto raz na pewien czas pomyśleć o masażach próżniowych – zabiegach na twarz, które nie tylko usprawnią ukrwienie, ale też pracę układu limfatycznego. Oprócz tego, że masaż pomaga w oczyszczaniu skóry, to dodatkowo dzięki niemu skóra poprawia swoją ogólną kondycję: jest lepiej dotleniona i odżywiona, a wszelkie toksyny są z niej bardzo szybko usuwane. Poprawa stanu naszej skóry jest dobrze widoczna np. przez korektę owalu całej twarzy.

Bezpieczeństwo i wygoda


Masaż jest nieinwazyjny i bezbolesny. Przez 15-45 minut badania pacjent odczuwa wyłącznie odprężenie i ciepło. Chociaż zabieg może być wykonywany jednorazowo, to warto pomyśleć nad całą serią, której efekty będą znacznie lepiej widoczne. Przede wszystkim jednak, jeszcze przed pierwszą wizytą w salonie kosmetycznym warto skonsultować się z lekarzem, w sprawie przeciwwskazań do wykonania tego masażu.  
W salonie kosmetycznym posiadamy także propozycje innych zabiegów na twarz, które wydatnie wpłyną na kondycję naszej skóry.
Sklep on-line